O nas

Norvik Group

Nasza firma działa głównie na rynkach skandynawskich od początku roku 2014, bazując na doświadczeniu pozyskanym przez wiele lat pracy dla norweskich firm budowlanych. Dzięki doświadczeniu i znajomości języków skandynawskich, technicznych wymogów danych rynków oraz bogatej siatce klientów, jesteśmy dość znanym dostawcą głównie konstrukcji stalowych, hal, balustrad, schodów i innych elementów ze stali czarnej czy nierdzewnej dla branż budowlanych , offshore, stoczni. Dzięki doświadczeniu i naszym partnerskim fabrykom, jesteśmy w stanie dostarczyć jakość za rozsądną cenę. W ostatnim roku rozszerzyliśmy działalność także na rynek polski i niemiecki, gdzie jesteśmy w stanie kompleksowo zapewnić projektowanie, dostawę i montaż.

Nasza oferta to

  • Projektowanie i dostawa konstrukcji stalowych
  • Projektowanie i dostawa hal stalowych
  • Projektowanie i dostawa konstrukcji mostowych
  • Projektowanie i dostawa balustrad
  • Projektowanie i dostawa schodów stalowych
  • Produkcja belek HSQ

Nasze projekty często realizujemy kompleksowo, tj. od wstępnej koncepcji, po szczegółowe projektowanie detali, po czym produkcja, transport i często montaż dzieki lokalnym partnerom. Przy czym w całym procesie dbamy o każdy szczegół techniczny i lokalne wymogi jakościowe postawione w dokumentacji przez naszych Zleceniodawców.

Dla nas najważniejsza jest racjonalna cena, dobry dialog z Klientami oraz terminowość. Dzięki odpowiedniemu podejściu do Klientów i zrozumienia ich potrzeb, jesteśmy cenionym Partnerem dla naszych Klientów czy Inwestorów, starając się zawsze tworzyć długoterminowe relacje.